skip to Main Content

HAKKIMIZDA

Brunton Pusulaları Türkiye Distribütörüyüz
Demos Endüstriyel Sistemler

BİZ KİMİZ?

Demos, 2007 yılından bu yana profesyonel kullanımlar için özel tasarlanan pusulalar, eğim ölçerler, dürbünler ve atmosferik veri toplama cihazları konusunda, Türkiye’nin güvenilir ve uzman ürün tedarikçisi konumdadır. Bruntonpusula.com web sitemiz; jeoloji saha uygulamaları, maden çalışmaları, ormancılık, dağcılık, outdoor aktiviteler, baz istasyonu çalışmaları ve özel amaçlı kullanımlarınızda ihtiyaç duyacağınız profesyonel navigasyon, pusula türü ölçüm cihazları konusunda sizlere kapsamlı bilgi ve seçenekler sunmayı amaçlamaktadır.

DEMOS İLE ÇALIŞMANIN AVANTAJLARI

Brunton’un Türkiye distribütörü olmamızın avantajı ile uygun maliyetlerde Brunton ürünlerini, bayilerimize ve son kullanıcılara ulaştırabiliyoruz. Stoklu çalışarak hızlı teslimat ve kargolama hizmetleri sunuyoruz. Kullanıma dair teknik destek veriyoruz ve satış sonrasında da müşterilerimizin sorularını yanıtlıyoruz. Distribütör garantisi ile Brunton ürünlerine sahip olmak için bize ulaşabilirsiniz.

NE YAPIYORUZ?

Demos Endüstriyel Sistemler olarak, ana faaliyet alanımız olan telekomünikasyon sektörüne, ürün sağlamakla çıktığımız yolda, aynı zamanda pusulalar ve eğimölçerler konusunda da profesyonel çözümler tedarikçisi ve hizmet sağlayıcısıyız.

Amerika menşeili Brunton firması, pusula ve navigasyon sistemleri konusunda dünyanın en önde gelen markalarından biridir.

Ayrıca, hava kalitesi ölçüm cihazı konusunda Kaiterra markasının ve hava temizleme cihazı konusunda Winix markasının distribütörüyüz. İlgili sayfamız: https://www.iyihava.com