skip to Main Content

Maden çalışmaları

Brunton pusulaları çevre koşullarına karşı dayanıklı, hassas ve doğru ölçüm kapasitesine sahiptir. Ayrıca Brunton marka pusulalar, birçok özelliği ile maden saha çalışmalarında dünyanın en çok tercih edilen pusula markalarının başında gelmektedir.

Dış etkenlerden en az oranda etkilenen magnetleri sayesinde, kapalı maden ocaklarında da kullanıma elverişlidir.

Jeoloji Çalışmaları

Brunton pusulaları, özellikle jeoloji çalışmaları için jeologlar tarafından tasarlanan Transit modelleri – çevre koşullarına karşı dayanıklı, hassas ve doğru ölçüm kapasitesine sahiptir. Bunun yanısıra Brunton marka pusulalar, birçok özelliği ile jeoloji saha çalışmalarında dünyanın en çok tercih edilen pusula markalarının başında gelmektedir.

Baz İstasyonu Kurulumları

Brunton pusulaları çevre koşullarına karşı dayanıklı, hassas ve doğru ölçüm kapasitesine sahiptir. Ayrıca Brunton marka pusulalar, birçok özelliği ile baz istasyonu montaj çalışmalarında Türkiye’nin en çok tercih edilen pusula markasıdır.

Ominsight pusula ve Omnislope eğimölçeri ayrı ayrı kullanabildiğiniz gibi, SUM360 Eğimölçerli Pusula modeli ile iki cihazı tek bir gövdede kullanabilmektesiniz.

Outdoor aktiviteleri

Brunton pusulaları çevre koşullarına karşı dayanıklı, hassas ve doğru ölçüm kapasitesine sahip ve birçok özelliği, askeri tasarımlı dizayn ya da 19. Yüzyılın sonlarında kullanılmış klasik tasarımlı seçenekleri ile outdoor aktivitelerde en büyük yardımcınızdır. Oryantiring ve dağcılık gibi doğa sporlarında harita üzerinde kolay kullanım imkanı olan şeffaf tabanlı Truarc15 model pusulamızı kullanabilirsiniz.